• Свеж
Микроскоп Комплет Адаптер Прстен Микроскоп Цел да Камера Тема Интерфејс за Микро-Макро Фотографија Микроскоп Леќа Адаптери

Микроскоп Комплет Адаптер Прстен Микроскоп Цел да Камера Тема Интерфејс за Микро-Макро Фотографија Микроскоп

DEN 1255.20

Од стока
Достапно.

Зголемување Сооднос : 500 X & Под.Материјал : Пластика.Теоретска Настава : Други.Адаптер за да го користите микроскоп цел леќа со навој (.8"X 36tpi) на вашата камера.Совршен микроскоп додатоци, таписерии изработка, може да се широко се користат во микроскоп.Со добра цврстина и стабилност.Можете да стигнат до нас во секое време за било прашање, а јас ќе достапна 24х7 да ви помогне, имаме добар ден.Објектот Специфики : Материјал : plastic Features : PORTABLEDrawtube : Monocular Package се Вклучени : адаптер од (.8"X 36tpi)thread Note : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

За производот

Купувачите избираат и