• Свеж
TYZK Микроскоп за Полнење 24-38mm Универзална Метал Мобилен Телефон Адаптер за Микроскоп Телескопи Двоглед Микроскоп Леќа Адаптери

TYZK Микроскоп за Полнење 24-38mm Универзална Метал Мобилен Телефон Адаптер за Микроскоп Телескопи Двоглед Микроскоп

DEN 581.76

Од стока
Достапно.

На универзална интерфејс заградата.Tripod интерфејс, може да се користи од страна на мобилен телефон камера заградата.Компатибилен со повеќето микроскоп, астрономски телескоп, забележување на т.н " обемот, двоглед и monocular.Компатибилен со повеќето мобилен телефон.Сите-метална конструкција, солиден, и лесни.Патентирана оптоварување во облик на окуларот интерфејс, демонтажа и монтажа лесно.Совршен микроскоп додатоци, таписерии изработка, може да се широко се користат во микроскоп.Со добра цврстина и стабилност.Можете да стигнат до нас во секое време за било прашање, а јас ќе достапна 24х7 да ви помогне, имаме добар ден.Specifications Material : Metal Color : Црна и Silver Suit за : Микроскоп, забележување на т.н " обемот, астрономски телескоп, monocular, binoculars Quantity : 1 парче (само на планината вклучени, не се вклучува и други предмети.)Одговараат на Окуларот Надворешниот Дијаметар : 24-38 mm Suit Телефон Ширина : 57-95 mm Move Нагоре и Надолу Растојание : 63 mm Retaining Клип Телефон : 360 степени rotation Note : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

За производот

Купувачите избираат и