• Свеж
Микроскоп Камера Адаптер, Микроскоп Леќа Адаптери Компактна Форма за Фотографски Делови за Фотографи за Портрет Фотографија за Камерата Делови

Микроскоп Камера Адаптер, Микроскоп Леќа Адаптери Компактна Форма за Фотографски Делови за Фотографи за Портрет

DEN 290.16

Од стока
Достапно.

Едноставен дизајн, лесен и компактен, лесен за носење и одвојте, удобен и практичен.Лесен за инсталација и функционирање, лесен за користење, обезбедување на корисници добар користење на искуство.Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Микроскоп адаптерот е погоден за микроскоп 23.2 mm/0.9 во окуларот пристаништето во C/CS камера порта.Направен од висок квалитет на метални материјали, сигурен перформанси, цврсти, трајни и долг животен век.Функција : 1. Направен од висок квалитет на метални материјали, сигурен перформанси, цврсти, трајни и долг животен век.2. Лесен за инсталација и функционирање, лесен за користење, обезбедување на корисници добар користење на искуство.3. Микроскоп адаптерот е погоден за микроскоп 23.2 mm/0.9 во окуларот пристаништето во C/CS камера порта.4. Едноставен дизајн, лесен и компактен, лесен за носење и одвојте, удобен и практичен.5. Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Спецификација : Предмет Тип : Микроскоп Adapter Material : Metal Color : Black Weight : Прибл.8g/0.3 oz Interface : 23.2 mm/0.9 во Порт, C/CS Port Applicable Модели : Микроскоп Поврзан со Камера Пакет Листа : 1 x Микроскоп Адаптер.

За производот

Item Type:
Microscope Adapter
Material:
Metal
Color:
Black
Weight:
Approx.8g/0.3oz
Interface:
23.2mm/0.9in ​Port, C/CS Port
Applicable Models:
Microscope Connected to Camera
Package List:
1 x Microscope Adapter :

Купувачите избираат и