• Свеж
Микроскоп за Полнење Дијаметар 38mm да 27.2 mm Внатрешен Навој Адаптер Камера Цевка Адаптер Прстен Микроскоп Леќа Адаптери (Боја : Тип)

Микроскоп за Полнење Дијаметар 38mm да 27.2 mm Внатрешен Навој Адаптер Камера Цевка Адаптер Прстен Микроскоп

DEN 1504.80

Од стока
Достапно.

Број на модел : Адаптер прстен.Внатрешен дијаметар : 27.2 mm.Тип На Производ : Микроскоп Камера Адаптери.Надворешен дијаметар : 38mm.Совршен микроскоп додатоци, таписерии изработка, може да се широко се користат во микроскоп.Со добра цврстина и стабилност.Можете да стигнат до нас во секое време за било прашање, а јас ќе достапна 24х7 да ви помогне, имаме добар ден.Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

За производот

Купувачите избираат и