• Свеж
TYZK Микроскоп за Полнење USB Електронски Микроскоп Окуларот + 23.2 мм В Гората Адаптер, 23.2 mm Адаптери Индустриски Trinocular Микроскоп Микроскоп Леќа Адаптери

TYZK Микроскоп за Полнење USB Електронски Микроскоп Окуларот + 23.2 мм В Гората Адаптер, 23.2 mm Адаптери Индустриски

DEN 1143.84

Од стока
Достапно.

Trinocular стерео микроскоп Електронски окуларот CTV, микроскоп камера адаптер CCD камера интерфејс.Камерата интерфејс : 23.2 mm.Микроскоп врска со дијаметар : 38mm.Темата е стандарден C-ПЛАНИНАТА за приклучните било C-ПЛАНИНАТА индустриски камера или електронски окуларот да Биологија Стерео Микроскоп.Опремен со гумени прстен, така што конекција микроскоп повеќе цврсти, не лабава феномен.Окулар цевка со дијаметар од 23.2 мм се Поврзете на индустриски камерата директно во микроскоп окуларот дупка може да биде.Совршен микроскоп додатоци, таписерии изработка, може да се широко се користат во микроскоп.Со добра цврстина и стабилност.Можете да стигнат до нас во секое време за било прашање, а јас ќе достапна 24х7 да ви помогне, имаме добар ден.Пакет incluede : 1 x 23.2 мм C-ПЛАНИНАТА Adapter1 x 23.2 мм C-MOUNTNote : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

За производот

Купувачите избираат и